Hizmetlerimiz

  Hizmetlerimiz

  İmalat

  Çelik Konstrüksiyon

  Günümüzde çelik konstrüksiyon yapılar maliyet verimliliği ve dayanıklılığı açısından en çok tercih edilen yapı şeklidir. Çelik konstrüksiyon projelendirme, imalat ve montajı konusunda uzmanlaşan firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bu alanda yurt içi ve yurt dışı projelerinde başarı ile hizmet vermektedir.

  Projelendirme

  Firmamız bünyesindeki uzman mühendislik kadromuz ve geniş danışman kadromuz ile uluslararası standartlara uygun olarak optimum tasarımlar bilgisayar destekli olarak gerçekleştirilmektedir.

  İmalat

  Geniş makine parkuru ve imalat ekipmanları ile kapalı açık imalat sahalarında kalite politikamız çerçevesinde kusursuz imalatlar gerçekleştirilmektedir.

  Tank İmalatı

  Gemi inşaat, inşaat, kimya sanayiine ve muhtelif sektörlere ait slop tank, depolama tankları, karıştırıcı ve reaktör imalatları, saha tankları ve küre tankları standartlara uygun olarak firmamız bünyesinde imal edilmektedir.

  Saha Tankları

  GSB Çelik Saha tanklarının imalatı ve montajı konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile yurt içi ve yurt dışı projelerde başarı ile hizmet vermektedir.

  Montaj

  Çelik Montajı konusunda uzman kadromuz ile yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde başarı ile hizmet vermekteyiz.

  Gemi İnşaat

  Firmamız bünyesinde gemi inşaat sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda blok imalat, blok erection, tamir, teçhiz imalat ve montajı, alüminyum tekne imalatı, ambar kapakları imalat ve tamiri gibi geniş bir yalpazede tecrübesi ve kaliteli personel kadrosu ile başarı ile hizmet verilmektedir.

  Endüstriyel Ekipmanlar

  GSB Çelik, enerji , kimya, arıtma tesisleri, deterjan ve yağ fabrikaları gibi sektörlerde uygulama alanları olan basınçlı kap, tank kazan, eşanjör gibi ekipmanların imalatı ve montajı konusunda yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir.

  Temsilcilik

  İş ortaklarımızın satış ve pazarlama organizasyonlarını yürütüyoruz. Kalıcı işbirliği tesisi ve ortak hedefler doğrultusunda beraber ilerliyoruz.

  Danışmanlık

  GSB Çelik olarak birçok farklı projede imalat, iş geliştirme, satın alma, kalite, satış ve satış sonrası garanti hizmetleri alanlarında tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

  Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda bu deneyimlerimizi paylaşarak katma değer kazandırmak ve hedeflere ulaşılması için destek olmak ana hedeflerimizdendir.

  Özel Projeler